Kimdir

Erhan Ufak Kimdir? Güllü Karakteriyle Tanınan Erhan Ufak’ın Hayatı ve Kariyeri

Erhan Ufak Kimdir? Güllü Karakteriyle Tanınan Erhan Ufak'ın Hayatı ve Kariyeri

Erhan Ufak Kimdir? Güllü Karakteriyle Tanınan Erhan Ufak’ın Hayatı ve Kariyeri

Efsanevi dizi Kurtlar Vadisi, uzun yıllar geçmesine rağmen hala büyük bir ilgiyle izleniyor. 2003 yılında ilk kez yayınlanan dizi, başarılı oyuncular Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca ve Gürkan Uygun gibi isimleri bir araya getiriyor. Türk televizyon tarihinde iz bırakan Kurtlar Vadisi, hâlâ konuşuluyor. Dizinin unutulmaz karakterlerinden biri olan ‘Güllü Erhan’, son zamanlarda dikkatleri üzerine çekiyor. Kurtlar Vadisi serisi, Türk televizyon tarihinde önemli bir yere sahiptir. İlk olarak 2003 yılında yayınlanmaya başlayan dizi, polisiye ve aksiyon dolu hikayesiyle büyük bir hayran kitlesi edinmiştir. Oyuncuların başarılı performansları ve etkileyici senaryosuyla Kurtlar Vadisi, izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarmıştır. Türkiye’den ayrılmasıyla gündem olan Erhan Ufak, hayranları tarafından merak ediliyor. Peki, Erhan Ufak kimdir? Güllü karakterini canlandıran Erhan Ufak nereli ve kaç yaşında? İşte Erhan Ufak hakkında bilinmesi gerekenler…

Erhan Ufak’ın Hayatı ve Ailesi

Elazığ doğumlu Erhan Ufak, 5 Mayıs 1978 tarihinde dünyaya gelmiştir. 2015 yılında Süreyya Kul ile evlenen Erhan Ufak’ın Mehmet Can ve Miray adında iki çocuğu bulunmaktadır.

Erhan Ufak Kimdir? Güllü Karakteriyle Tanınan Erhan Ufak'ın Hayatı ve Kariyeri

Erhan Ufak’ın Kariyeri

Bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi dizisinde “Erhan Ufuk” karakterine hayat veren Erhan Ufak, Instagram’da “erhanufakofficial” kullanıcı adıyla 180 bin takipçisiyle paylaşımlar yapmaktadır. Şu anda serbest meslek yapmaktadır. Ufak’ın yeni imajı hayranlarını şaşırtmıştır.

Filmografisi

Erhan Ufak’ın rol aldığı bazı yapımlar şunlardır:

  • 2017: Kurtlar Vadisi Vatan
  • 2007: Kurtlar Vadisi Terör
  • 2007-2015: Kurtlar Vadisi Pusu
  • 2005: Kurtlar Vadisi Filistin
  • 2003-2005: Kurtlar Vadisi

Erhan Ufak, Kurtlar Vadisi serisindeki performansıyla tanınan ve izleyiciler tarafından sevilen bir oyuncudur. Başarılı kariyeri ve Güllü karakterine getirdiği özgün yorum ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Yorum Yap