Kimdir

Benim Oyum ile Dağdaki Çobanın Oyu Bir mi Diyen Aysun Kayacı Kimdir?

Aysun Kayacı Kimdir

Aysun Kayacı Kimdir?

Aysun Kayacı, Türk televizyon sunucusu, oyuncu ve modeldir. 29 Ağustos 1979 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Kariyerine mankenlik yaparak başlayan Kayacı, daha sonra televizyon programlarında sunuculuk yapmıştır.

Aysun Kayacı, “Bay Tahmin” adlı yarışma programı ile tanınmıştır. Ayrıca “Kim Milyoner Olmak İster?”, “Var Mısın Yok Musun?”, “O Ses Türkiye”, “Yetenek Sizsiniz Türkiye” gibi popüler yarışma ve eğlence programlarında da sunuculuk yapmıştır.

Oyunculuk alanında da yer alan Kayacı, “Aşk ve Ceza”, “Benim İçin Üzülme”, “Ben de Özledim” gibi televizyon dizilerinde rol almıştır.

Aysun Kayacı, güzelliği ve enerjik sunuculuk tarzıyla tanınan bir isimdir. Televizyon kariyeri boyunca birçok projede yer alarak geniş bir izleyici kitlesi kazanmıştır.

Aysun Kayacı Kimdir

Aysun Kayacı Kaç Yaşında?

Aysun Kayacı, 29 Ağustos 1979 tarihinde doğmuştur. Dolayısıyla, 2023 itibarıyla Aysun Kayacı 43 yaşındadır.

Aysun Kayacı Evlendi mi?

Aysun Kayacı, 2007 yılında yönetmen Murat Saraçoğlu ile evlenmiştir. Ancak çift, daha sonra anlaşmalı bir şekilde tek celsede boşandı.

Aysun Kayacı Eğitimi

Aysun Kayacı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk kariyerine adım atmış ve televizyon dizileri, sinema filmleri ve tiyatro oyunlarında başarılı performanslar sergilemiştir.

 

Yorum Yap